GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7563418
nr 756 3418
Tallrikar
4 st, Kina, bland annat 1800-tal
Kondition: sprickor, nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:51:09
500 kr
400 kr
500 kr